Kontaktujte nás: +420 721 010 350 | peterka@udrzbanemovitosti.com

Rádi bychom Vám představili naši společnost zabývající se komplexní správou a údržbou nemovitostí včetně údržby zeleně. Jsme dynamicky rozvíjející se firma, která má dlouholeté zkušenosti.  

 

Zakládáme si na profesionalitě

 

Ke každé nemovitosti, kterou spravujeme, přistupujeme s maximální zodpovědností a pečlivostí. Mimo jiné je pro nás podstatný individuální přístup, snažíme se klientům ve všem maximálně vyjít vstříc. Zakládáme si nejen na profesionalitě, ale také na kvalitě poskytovaných služeb. Samozřejmostí je seznámení s požadavky klienta a následná nezávazná cenová nabídka. 

Jste vytížený majitel nemovitosti a její správa a údržba vám přidělává práci a starosti? Svěřte jí do rukou profesionálů, kteří plnohodnotně zajistí její bezproblémový provoz včetně drobných oprav a běžné údržby.

 

Individuální přístup je základem

 

Naše služby jsou opravdu rozsáhlé. Jedná se především o údržbu zeleně, rekonstrukce objektů, úklidy společných prostor, řešení celkové údržby včetně revizí a v neposlední řadě jsme schopni v případě potřeby zařídit i zastupování na úřadech s právní podporou.

 

Doufáme, že zde najdete přesně to, co hledáte.